öncekiTakip Ettiğim Dizilersonraki


Takip Ettiğim Diziler

İzlerken çok keyif aldığım dizilerden bahsedeceğim bu başlık altında... Geçmişte izlediklerimi aklıma geldikçe yazarım ama şimdilik şu an takip ettiklerimi yazacağım..

Şu sıralar izlerken en çok keyif aldığım diziler
Agent of Shield
Gotham
MacGyver
The Flash
Supergirl
Taken
Scorpion
Shadow Hunters
Van Helsing
Jet Sosyete
Bu yukarıdakiler şu an takip ettiğim diziler Van Helsing in yeni sezonunu bekliyorum elbette daha ne kadar bekleyeceksek.. Birde hiç izlemediyseniz mutlaka izlemenizi tavsiye edeceğim diziler var, yayından kaldırılmış artık yayında olmayan ancak internette tüm bölümlerini bulabileceğiniz dizilerden bahsediyorum.. Yabancı diziler için şunu söylemeliyim ki bence ya orijinal dilinde (türkçe altyazılı olabilir) izleyin ya da hiç izlemeyin çünkü dizi seslendirmeleri çok amatörce yapılıyor bizim ülkemizde yani Türkçe dublajlı olarak izlemenizi hiç tavsiye etmem çünkü arada dağ kadar fark oluyor alacağınız keyif açısından.. Artık yayında olmayan ama mutlaka izlemenizi tavsiye edeceğim dizilerin isimlerine gelecek olursak..
Person of İnterest
Merlin
Sherlock
24
Dexter
Bunlar benim tavsiye ettiklerim Lost gibi Heroes gibi dizileri ben tavsiye edemem çünkü tam olarak izleyemedim hiç birkaç bölümden sonra ilgimi yitirdiler nedense ama tavsiye ettiklerim için konuşursam her bölümünü heyecanla izleyeceğinize emin olabilirsiniz..


Ahmet TATAR